Dodawanie wartości do jednostek wartości względnej ad

Chociaż takie metody cieszyły się dużym poparciem, wyniki nie wykazały, że wynagrodzenie za wydajność jest rentownym systemem, 2 i jakikolwiek sukces będzie prawdopodobnie zależał od dobrej orkiestracji złożonych projektów programów. Stworzenie nowego systemu opartego na RVU, który uwzględnia kwestie związane z wartością, ma istotne zalety w stosunku do programów wynagradzania za wydajność, wynagrodzeń, które nie są powiązane z zachętami i poziomu kapitału na poziomie lekarza. Wszystkie inne systemy śledzenia i oferowania zachęt dla pracy lekarzy muszą stawić czoła poważnym wyzwaniom, przed którymi już zostały przezwyciężone systemy oparte na RVU: włączenie do klinicznych rachunków decyzyjnych lekarzy, przyjęcie przez kierowników finansowych systemów opieki zdrowotnej, integracja z oprogramowaniem używanym przez zdrowie systemy i tworzenie procesów ponownej oceny i modyfikacji metryk
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie płatności opartych na RVU lekarze i administratorzy systemów opieki zdrowotnej stali się wykwalifikowani w modyfikowaniu systemów opieki, aby zareagować na brak równowagi w wadze RVU. Na przykład zniekształcenia RVU doprowadziły do rozwoju specjalistycznych ośrodków medycznych będących własnością lekarza oraz ruchu obrazowania kardiologicznego z gabinetów lekarskich do szpitali ambulatoryjnych. Pierwsza zmiana była wystarczająco dramatyczna, aby zachęcić przepisy do zatrzymania tego trendu, a druga wiązała się z potrojeniem proporcji kardiologów zatrudnionych w szpitalach. Manipulacje w świadczeniu opieki zdrowotnej, które mogą być godne ubolewania, gdy są wywoływane przez zniekształcone wartości RVU, byłyby godne pochwały, gdyby miały miejsce w odpowiedzi na metryki skoncentrowane na wartości.
Ulepszona formulacja RVU dla pracy lekarzy mogłaby zostać opracowana, która odzwierciedla wartość kliniczną poprzez ważenie działań w zależności od tego, czy w oczywisty sposób poprawiają one wyniki pacjenta. Mimo że wprowadzenie danych porównawczo-efektywnościowych stanowiłoby wyzwanie, udało się to z powodzeniem w kontekstach takich jak projektowanie ubezpieczeń opartych na wartościach. Praca lekarza RVU są obecnie oparte na względnych poziomach postrzeganego czasu, umiejętności i intensywności związanej z działaniami klinicznymi, ale elementy oparte na wartości mogą być podkreślane w celu dostosowania wysiłków lekarzy do wysokiej jakości usług klinicznych.
Przykładowe modyfikacje mające na celu poprawę podstawy wartości dla jednostek o wartości względnej (RVU) w kardiologii. Takie podejście może prowadzić do kompleksowego, metodologicznie rygorystycznego przeformułowania jednostek RVU dla wielu działań klinicznych, ale może zacząć się całkiem prosto. We wszystkich obszarach poziomy jednostek RVU dla kognitywnej pracy klinicznej mogłyby zostać zwiększone, a te, które pracują, mogłyby zostać obniżone, aby stworzyć zachęty dla usług podstawowej opieki zdrowotnej1. Poziomy RVU mogłyby również znacznie wzrosnąć w przypadku wysokiej jakości działań klinicznych podejmowanych przez specjalistów lub specjalistów ( patrz tabela dla przykładów z kardiologii). Chociaż jednostki RVU są tradycyjnie stosowane w przypadku epizodów opieki świadczonych przez indywidualnych klinicystów dla poszczególnych pacjentów, działania związane z RVU mogą być szerzej zdefiniowane, tak aby obejmowały także zespołowe i nadzorcze działania kliniczne.
Po opracowaniu bardziej kompleksowego zestawu danych porównawczo-efektywności, RVU można przypisać do działań klinicznych w sposób oparty na dowodach, proporcjonalnie do ich wpływu na wyniki pacjentów i skuteczność kliniczną.
[patrz też: wzorcowanie przyrządów pomiarowych, fitamina, lewomepromazyna ]
[przypisy: prosaki na prąciu, borys niemcow wikipedia, salve łódź szparagowa ]

Tags: , ,

No Responses to “Dodawanie wartości do jednostek wartości względnej ad”

  1. Stacker of Wheat says:

    Istotne znaczenie mają tu metabolity wtórne

  2. Blister says:

    [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: skuteczne odchudzanie[...]

  3. Midas says:

    U mnie szybko udalo sie wrocic do normalnego funkcjonowania

Powiązane tematy z artykułem: borys niemcow wikipedia prosaki na prąciu salve łódź szparagowa