Medicares Physician Value-Based Modifier – Czy zmiana tektoniczna stworzy fale cd

Idąc dalej, coraz ważniejsze będzie sprawdzenie, czy bezwzględne lub względne cele są lepsze, 4 czy lepiej zapewnić zachęty dla organizacji (które zapewniają infrastrukturę do pomiaru jakości i kosztów) lub dla lekarzy (którzy podejmują decyzje kliniczne), 5 jak jakość i koszty powinny być zrównoważone w formule nagrody i jak duża zachęta jest wymagana, aby uzyskać mierzalny efekt na wydajności. ACA stworzyło krytyczną okazję do zwiększenia wartości opieki zdrowotnej. Aby PVBM mógł osiągnąć swój pełny potencjał, wierzymy jednak, że wszyscy interesariusze będą musieli uczestniczyć w działaniach naprawczych i zaawansowanych. Idealnie byłoby, gdyby zróżnicowana grupa lekarzy i ich stowarzyszeń zawodowych musiała określić sposób dzielenia się odpowiedzialnością dla pacjentów i prowadzić wysiłki na rzecz budowania konsensusu w odniesieniu do klinicznego celu pomiaru i wysiłków zmierzających do poprawy. Wiodące jednostki pomiarowe – Agencja ds. Badań i Jakości w Ochronie Zdrowia, Krajowe Forum Jakości, Krajowy Komitet ds. Zapewnienia Jakości – będą musiały stworzyć nowe narzędzia i metody, które rozpoznają wyzwania profilowania wydajności na poziomie lekarzy. CMS powinien wykorzystywać swoje zasoby (np. Organizacje zajmujące się doskonaleniem jakości), aby ułatwić uczenie się szerokiej gamy typów praktyk i ustawień, testować alternatywne projekty motywacyjne i sprawić, by przesyłanie danych i raportowanie były jak najbardziej efektywne.
Biorąc pod uwagę wyzwania związane z bardzo potrzebną zmianą tektoniczną w kierunku zorientowanej na wartość płatności lekarzy, ACA musiała wymagać od CMS wprowadzenia programu motywacyjnego zawierającego znane elementy projektu, mierniki jakości i metody atrybucji. Jednak PVBM nie może być skuteczny, dopóki szeroka baza lekarzy nie zostanie w pełni zaangażowana, a potencjalnie kontrowersyjne kwestie związane z odpowiedzialnością i atrybucją są rozwiązywane, a zainteresowane strony zdobywają niezbędne doświadczenie w zakresie poprawy jakości i kosztów opieki w rzeczywistych warunkach.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 6 listopada 2013 r. O godzinie.
Author Affiliations
Od Wydziału Pediatrii Ogólnej, Boston Children s Hospital (ATC), Harvard Medical School (ATC) oraz Departamentu Polityki i Zarządzania Zdrowiem, Harvard School of Public Health (MBR) – wszystko w Bostonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. HR 3590 – 111. Kongres: Ustawa o ochronie pacjenta i przystępnej cenie, sekcja 3007 (http://www.govtrack.us/congress/bills/111/hr3590).

2. VanLare JM, Blum JD, Conway PH. Łączenie wydajności z płatnością: wdrożenie modyfikatora płatności opartego na wartości lekarza. JAMA 2012; 308: 2089-2090
Crossref Web of Science Medline
3. Hofer TP, Hayward RA, Greenfield S, Wagner EH, Kaplan SH, Manning WG. Niewiarygodność poszczególnych kart raportowych lekarza do oceny kosztów i jakości opieki nad chorobą przewlekłą. JAMA 1999; 281: 2098-2105
Crossref Web of Science Medline