Dodawanie wartości do jednostek wartości względnej cd

Działania, w przypadku których brakuje danych porównawczych dotyczących skuteczności (np. Poradnictwo dla pacjentów niskiego ryzyka z bólami głowy, zmęczeniem lub kołataniem serca, badanie niespecyficznych objawów, takich jak duszność lub wieloetapowa terapia i leczenie złożonych zaburzeń) mogą mieć wartości RVU przypisane przez konsensus ekspertów w przepisanym i przejrzystym procesie. Projekty pilotażowe testujące nowe systemy RVU oparte na wartościach mogłyby być realizowane w progresywnych systemach opieki zdrowotnej i programach Medicaid. Krajowa reforma systemów opartych na RVU jest ograniczona przez skryty, zastrzeżony i skoncentrowany na specjalnościach Komitet ds. Aktualizacji Wartości Relatywnej American Medical Association, który funkcjonalnie ustala poziomy RVU. Jednak wierność zaleceniom komisji Medicare i prywatnych ubezpieczycieli może ulec zmianie w dowolnym czasie. Inne wyzwania związane z przyjęciem opartych na wartości RVU obejmują ograniczenia nieodłącznie związane ze wszystkimi programami zachęt na rzecz jakości na poziomie indywidualnym: koncentracja na procesach opieki może prowadzić do niewystarczającej korelacji z wynikami klinicznymi, a wyniki często nie mogą być mierzone bezpośrednio z powodu małych wartości. próbna zmienność losowa. Ogólnie rzecz biorąc, zniekształcenia i niewystarczające zachęty niewątpliwie pozostałyby, pomimo opartych na wartości modyfikacji formuł RVU i związanych z nimi działań klinicznych. Jednak wszelkie niedociągnięcia mogą być rozwiązywane w miarę upływu czasu dzięki iteracyjnym poprawkom i dodawaniu w razie potrzeby prostych, skoncentrowanych i opłacalnych systemów.
Oparte na RVU pomiary wydajności lekarzy przetrwały bez uzasadnienia: są sprawdzonymi, silnymi i skutecznymi motywatorami zachowań lekarzy. Proste poprawki promujące wartość mogą szybko dostosować wzorce postępowania lekarzy do innych elementów systemu opieki zdrowotnej skoncentrowanego na wartości. Oparte na wartościach RVU mogą w ten sposób służyć jako pomost dla lekarzy w procesie odchodzenia od opłat za usługi, promować ważne usługi podstawowej opieki zdrowotnej i usprawniać integrację opieki specjalistycznej z nowymi modelami dostarczania. Zreformowany system RVU może pozostać centralny poza opłatami za usługi, ponieważ metody takie jak płatności globalne i pakietowe nie uwzględniają ani nie ukierunkowują dystrybucji pracy lekarzy w ramach systemów opieki zdrowotnej.5 Ostatecznie, udoskonalenie tego trwałego, dobrze umocnionego systemu może być lepiej zastąpić go nie sprawdzonymi alternatywami.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 20 listopada 2013 r. O godzinie.
Author Affiliations
Od Knight Cardiovascular Institute, Oregon Health and Science University, Portland (ECS); i Departamentu Medycyny, University of California, San Francisco, San Francisco (SAS).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Schroeder SA, Frist W. Stopniowe wycofywanie płatności za usługę. N Engl J Med 2013; 368: 2029-2032
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
2. Houle SK, McAlister FA, Jackevicius CA, Chuck AW, Tsuyuki RT. Czy wynagrodzenie oparte na wynikach dla poszczególnych lekarzy wpływa na opiekę nad pacjentem. Systematyczny przegląd Ann Intern Med 2012; 157: 889-899
Crossref Web of Science Medline
3. Christianson J, Zismer D, White K, Zeglin J. Eksplorowanie alternatywnych podejść do wyceny usług lekarza: raport z University of Minnesota Wydział Polityki zdrowotnej i zarządzania dla Komisji Doradczej ds. Płatności Medicare. Czerwiec 2011 r. (Http://www.medpac.gov/documents/Jun11_ValuingPhysicianServices_CONTRACTOR_AW.pdf).

4. McMahon LF Jr, Chopra V. Koszt i wartość opieki zdrowotnej: droga naprzód. JAMA 2012; 307: 671-672
Crossref Web of Science Medline
5. Landon BE. Utrzymywanie wyniku w globalnym systemie płatności. N Engl J Med 2012; 366: 393-395
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline